Edvin Ollers akvarell

288165

OLLERS, Edvin (1888-1959): Landskapsmotiv, akvarell, signerad och daterad E.Ollers 1920, 30x24 cm

Fack 8

Edvin Ollers akvarell

Budhistorik (8 bud)
1689516
700
1681308
650
1689471
600
1681308
550
1677462
500

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.