Torsten Renqvist etsning

288162

RENQVIST, Torsten (1924-2007): "Tvätterskor vid en spansk flod", etsning,
signerad och daterad Torsten Renqvist -55, 32x25 cm

Fack 8

Torsten Renqvist  etsning
Budhistorik (16 bud)
1690578
1 700
1677442
1 600
1690574
1677442
1689017

Slutpris SEK:
1 700
166 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.