Stig Borglind etsning

288161

BORGLIND, Stig (1892-1965): "Sommarnatt", 1940, signerad Stig Borglind, kopparstick, etsning och torrnål, 18,5x19,5 cm

Veck

Fack 7

Stig Borglind etsning
Budhistorik (11 bud)
1689453
1689433
1689159
950
1689197
900
1689159

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.