Stig Borglind etsning

288160

BORGLIND, Stig (1892-1965): Årstabron, signerad Stig Borglind, etsning och torrnål, 26,5x35 cm

Fack 8

Stig Borglind etsning
Budhistorik (18 bud)
1689436
1689416
1689425
1689416
950
1688610
900

Slutpris SEK:
117 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.