Stig Berglind, Skeppsholmen, etsning

288159

BORGLIND, Stig (1892-1965):"Skeppsholmen", signerad Stig Borglind, torrnålsetsning, 19x28 cm

Fack 8

Budhistorik (11 bud)
1689153
950
1689133
900
1689133
1689080
750
1688882
700

Slutpris SEK:
950
93 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.