Jep tågset spår o

287975

JEP TÅGSET, spår O, 1940-50-tal, 2 st, Eldrivet brunt ånglok med tender samt blå/grå passagerarvagn. Eldrivet svart lok med tender, 3 st passagerarvagnar,

Ej funktionstestad, smärre skador

Leksaker, Diverse

Visas på begäran

Jep tågset spår o

Budhistorik (4 bud)

1712813
1712195
1712811
1712195

Slutpris SEK:
39 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.