Tågset Buco spår 0

287964

BUCO LOK OCH VAGNAR, spår 0, 1940-50-tal, 2 st urverksdrivna ellok 212, personvagn, 2 öppna godsvagnar, tankvagn (Esso), samt bagagevagn

Ej funktiontestade, smärre skador

Leksaker, Diverse

Visas på begäran

Tågset Buco spår 0

Budhistorik (4 bud)

1709262
450
1712184
1709262
1699806

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.