Bing ånglok spår 1

287960

GEBRÜDER BING ÅNGLOK, spår 1, 1910-20-tal, urverksdrivet ånglok med tender, lackerad plåt i svart med detaljer i röttt och guld, total längd ca 48 cm

Ej funktionstestad, lack och plåtskador, detaljer kan saknas

Leksaker, Diverse

Monter 18

Bing ånglok spår 1

Budhistorik (11 bud)
1713335
1 700
1713991
1 600
1713335
1 400
1713504
1 300
1713335

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.