Bowman ånglok spår 0

287958

BOWMAN ÅNGLOK, spår O, 1920-30-tal, spriteldat ånglok, märkt "Bowman Modells", "LNER 265", lackerad plåt, längd ca 26,5 cm

Ej funktionstestad, brännare saknas, lackskador

Leksaker, Diverse

Monter 18

Bowman ånglok spår 0

Budhistorik (12 bud)
1714486
850
1714517
1714486
750
1714514
700
1714486
650

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.