Ånglok Karl Bub spår 1

287944

KARL BUB ÅNGLOK, spår 1, 1910-30-tal, eldrivet ånglok, märkt fram "K..B.N." samt I-48" på sidan, längd med tender ca 41 cm

Ej funktionstestad, smärre laxckskador, glödlampa saknas fram

Leksaker, Diverse

Monter 18

Ånglok Karl Bub spår 1

Budhistorik (5 bud)
1714108
1712347
750
1700430
700
1700171
450
1699795

Slutpris SEK:
78 EUR, 91 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.