Oljemålning Gottfried Schalken hans efterföljare

287799

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (omkring 1800): Religiöst motiv, Gottfried Schalken, hans efterföljare, olja på duk, 80x61 cm

Omfattande dukskador

Konst, Äldre måleri

Rum 4

Budhistorik (5 bud)
1666195
900
1666192
700
1655540
650
1655117
600
1654742

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.