Piedestal i majolika Rörstrand

287795

PIEDESTAL, Rörstrand, 1800-talets slut, majolika, höjd 109 cm

Skador

Keramik/Porslin

Rum 8

Budhistorik (11 bud)
1666392
1666387
1 400
1664158
1 300
1659492
1664157

Slutpris SEK:
147 EUR, 171 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.