Skål på fot i Astrid Gate

287422

SKÅL på fot, underfångsglas, signerad och daterad Astrid Gate 1989, etsad dekor av fåglar, höjd 19,5, diameter 15,5 cm

Glas, Konstglas

Monter 23

Skål på fot i  Astrid Gate

Budhistorik (19 bud)
1666274
1666282
1666274
1 900
1666278
1 800
1666274
1 700

Slutpris SEK:
215 EUR, 251 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.