Skål på fot i Astrid Gate

287422

SKÅL på fot, underfångsglas, signerad och daterad Astrid Gate 1989, etsad dekor av fåglar, höjd 19,5, diameter 15,5 cm

Glas, Konstglas

Monter 23

Skål på fot i  Astrid Gate

Budhistorik (19 bud)
1666274
1666282
1666274
1 900
1666278
1 800
1666274
1 700

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer