Erik Tidstrand bordslampa 1930-tal

286380

ERIK TIDSTRAND, bordslampa, Nordiska Kompaniet 1930-tal, förkromad metall, orangeröd lackering, höjd 20 cm; smärre slitage

Belysning, Bordslampor

Monter 21

Budhistorik (8 bud)
1665502
1664890
1 900
1664808
1 800
1664683
1 700
1656429
1 600

Slutpris SEK:
202 EUR, 240 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.