Nils Nilsson oljemålning

286221

NILSSON, Nils (1901-1949): Figur i landskap, signerad NN, olja på duk, 46x68 cm
intygad a tergo

Rum 4

Nils Nilsson oljemålning

Budhistorik (7 bud)
1693602
5 000
1693320
1693318
3 800
1693313
3 400
1690460
3 200

Slutpris SEK:
5 000
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer