Roberto Matta etsning

286220

MATTA, Roberto (Chile, 1911-2002): Komposition med figurer, signerad Matta, 55/125, färgetsning, bladmått 50x69 cm

Fack 12

Roberto Matta etsning
Budhistorik (9 bud)
1693519
4 400
1693074
4 200
1693074
3 800
1688666
3 600
1683219
3 400

Slutpris SEK:
4 400
430 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.