Jens Fänge teckning

285857

FÄNGE, Jens (född 1965): Mina vattenfärger, signerad och daterad Jens Fänge -99, gouache, tusch och infällt collage, 112x76 cm
PROVENIENS: Scharper Sundberg Gallery, Stockholm

Rum 17

Jens Fänge teckning
Budhistorik (7 bud)
1666538
10 000
1666536
8 000
1666532
7 200
1666521
7 000
1664667
5 400

Slutpris SEK:
10 000
942 EUR, 1 132 USD
Utropspris SEK:
18 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.