Orientammat Kirman semiantik

285657

ORIENTMATTA, Kirman, semiantik 1930-tal, 346 x 243 cm

Lagning vid ena kortsidan, fläckar, smärre slitage

Mattor/Textilier

Rum 3

Orientammat Kirman semiantik

Budhistorik (5 bud)
1712974
7 200
1701102
5 200
1700408
5 000
1699637
1699512

Slutpris SEK:
7 200
678 EUR, 815 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.