Orientammat Kirman semiantik

285657

ORIENTMATTA, Kirman, semiantik 1930-tal, 346 x 243 cm

Lagning vid ena kortsidan, fläckar, smärre slitage

Mattor/Textilier

Rum 3

Orientammat Kirman semiantik

Budhistorik (5 bud)
1712974
7 200
1701102
5 200
1700408
5 000
1699637
1699512

Slutpris SEK:
7 200
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer