Karl Nordström olja på pannå

285185

NORDSTRÖM, Karl (1855-1923); I allén, signerad KN, 1921, olja på pannå av papp, 19,5x29,5 cm

Konst, Äldre måleri

Monter 17

Karl Nordström olja på pannå

Budhistorik (16 bud)
1679279
1679007
3 800
1668062
3 600
1679006
3 600
1668062
3 200

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer