Karl Nordström olja på pannå

285185

NORDSTRÖM, Karl (1855-1923); I allén, signerad KN, 1921, olja på pannå av papp, 19,5x29,5 cm

Konst, Äldre måleri

Monter 17

Karl Nordström olja på pannå

Budhistorik (16 bud)
1679279
1679007
3 800
1668062
3 600
1679006
3 600
1668062
3 200

Slutpris SEK:
404 EUR, 479 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.