Peter Dahl färglitografi

289779

DAHL, Peter (född 1934): "Stammisar", signerad Peter Dahl, 257/375, färglitografi, ca 42,5x58,5 cm

Fack 15

Peter Dahl färglitografi
Budhistorik (16 bud)
1664899
1663397
1663396
950
1663395
900
1663394
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.