Robert Högfeldt akvarell

289772

HÖGFELDT, Robert (1894-1986): Flicka och troll, signerad R. Högfeldt, akvarell, 36x25 cm

Rum 6

Robert Högfeldt akvarell

Budhistorik (6 bud)
1657825
1664614
1 900
1657825
1 700
1664610
1 600
1657825

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.