Fleischmann oljemålning

289751

FLEISCHMANN, T. (1900-tal): Vy över Slussen och Gamla Stan, Stockholm, signerad och daterad T. Fleischmann 57, olja på pannå, ca 45x67 cm

Konst, Modernt måleri, Stockholmiana

Fack 9

Fleischmann oljemålning

Budhistorik (14 bud)
1664966
1664965
1664961
1664961
900
1664964
850

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.