Lars Holm akvareller

289734

HOLM, Lars (född 1956): (2) "Skarvar Simpnäs" resp "Ejderskräck", akvareller, signerade Lars Holm och daterade 83 resp 84, ca 22x30,5 resp 29x38 cm

Fack 11

Lars Holm akvareller

Budhistorik (19 bud)
1664914
1664920
1 400
1664914
1 300
1664909
1664894

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.