Olle Nyman oljemålning

289715

OLSSON HAGALUND, Olle (1904-1972): Räv i vinterlandskap, signerad och daterad Olle Olsson-23 olja på duk, 55x30 cm
Proveniens: Gåva till nuvarande familj direkt av konstnären

Rum 5

Olle Nyman oljemålning

Budhistorik (6 bud)
1663278
4 800
1662364
4 400
1661989
4 200
1661986
3 600
1653875

Slutpris SEK:
4 800
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.