Skulptur brons

289703

SKULPTUR, 1800-tal, brons, signerad Durand 1843, gjutarmärkt Barbedienne Fondeur, höjd ca

Metall

Rum 7

Skulptur brons

Budhistorik (6 bud)
1663622
1663551
1 600
1663022
1662736
1658574

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.