Soffa gustaviansk

289701

SOFFA, 1800-tal, sengustaviansk, skuren dekor av bl a fleuroner, lösa plymåer, höjd ca 88, djup, 67x177 cm

Kortad, lagningar

Rum 7

Soffa gustaviansk

Budhistorik (7 bud)
1664857
4 400
1660171
4 200
1660171
1660169
3 400
1660167
3 200

Slutpris SEK:
4 400
425 EUR, 482 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.