Ellen Jolin akvarell

289691

ELLEN, Jolin (1854-1939): Tjädern plockas, signerad Ellen Jolin, akvarell på papper, 35x27 cm

Rum 6

Ellen Jolin akvarell

Budhistorik (6 bud)
1663864
1 700
1663846
1 600
1663569
1663520
1663287

Slutpris SEK:
1 700
175 EUR, 199 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.