Gideon Börje oljemålning

289688

BÖRJE, Gideon (1891-1965): "Lägerplats", signerad G Börje, olja på duk, ca 54x65 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 15

Gideon Börje oljemålning

Budhistorik (28 bud)
1664053
1664052
1664046
1 900
1664048
1 900
1664046
1 800

Slutpris SEK:
226 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.