Marint motiv akvarell

289685

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-talets slut): Fartygsporträtt, akvarell, monogramsignerad och daterad FA 88, 18x27 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 4

Marint motiv akvarell
Budhistorik

2015-01-31 kl 16:06
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.