Marinmålning

289684

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Fartygsporträtt av brittiska tremastade fullriggaren "Newcastle", signerad Sandy, olja på pannå, 38,5x49,5 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 16

Marinmålning

Budhistorik (10 bud)
1664631
1664629
1664630
1664629
850
1661874

Slutpris SEK:
113 EUR, 129 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.