Roland Svensson

289683

SVENSSON, Roland (1910-2003): "Röder utskärgård", signerad Roland S., 25/350, färglitografi, 29x57 cm

Rum 6

Roland Svensson
Budhistorik (33 bud)
1664504
14 500
1664514
14 500
1664504
14 000
1664503
13 500
1664501
13 000

Slutpris SEK:
14 500
1 460 EUR, 1 659 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.