Roland Svensson

289682

SVENSSON, Roland (1910-2003): "Erik Petters bod (Kallskär)", signerad Roland S, daterad a tergo 1980, färglitografi, numrerad 296/360, ca 41x53 cm

Fack 2

Roland Svensson

Budhistorik (16 bud)
1664303
2 600
1663319
2 400
1664302
2 400
1663319
1663920

Slutpris SEK:
2 600
249 EUR, 293 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.