Åke Notberg

289678

NOTHBERG, Åke (1893-1973): Stilleben, signerad och daterad Å Nothberg 1941, olja på duk, ca 61x55 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Åke Notberg

Budhistorik (12 bud)
1664073
850
1652871
1652871
750
1664072
700
1652871
650

Slutpris SEK:
850
82 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.