manchettknappar 16 par

289675

MANSCHETTKNAPPAR, 16 par, delvis förgylld metall, bl.a glasstenar, 1950-tal

Fashion, Guld/Smycken

Monter 16

manchettknappar 16 par

Budhistorik (11 bud)
1664710
1664707
1 400
1664703
1 300
1661410
1664700

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.