Thure Dahlö oljemålning

289668

DAHLÖ, Thure (1895-1970): Skogslandskap, signerad och daterad T Dahlö 40, olja på duk, ca 61x73 cm

Fack 18

Thure Dahlö oljemålning

Budhistorik (7 bud)
1664486
550
1663811
500
1664485
500
1663811
450
1664474

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.