Barbro Andersson färglitografi

289667

ANDERSSON, Barbro (född 1948): "Hibiskus", signerad och daterad Barbro Andersson 2000, 7/250, färglitografi, bladmått ca 47x44 cm

Fack 6

Budhistorik (12 bud)
1662734
850
1665094
1662734
750
1665092
700
1662734
650

Slutpris SEK:
850
82 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.