Ishink Jens Quistgaard

289665

ISHINK, teak, brännstämplad JHQ (Jens Quistgaard) Dansk design Denmark 811, höjd 49 cm

Bruksslitage

Diverse

Rum 3

Ishink Jens Quistgaard

Budhistorik (13 bud)
1664096
1664095
950
1664094
900
1664093
850
1664092

Slutpris SEK:
103 EUR, 117 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.