Stolar allmoge 1800-tal

289659

STOLAR, 4+2 st, allmoge, 1800-talets senare del, vitmålade, konturerade ryggbrickor, sitthöjd ca 45 cm

Senare bemålade

Möbler, Allmoge

Rum 4

Stolar allmoge 1800-tal

Budhistorik (15 bud)
1664309
1664308
2 600
1664307
2 400
1664306
1664304
1 800

Slutpris SEK:
308 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.