Barbro Bäckström skulptur

289654

BÄCKSTRÖM, Barbro (1939-1990): "Liten hand II", signerad och daterad Barbro Bäckström 1979, formad järnduk, ca 10x10 cm

Konst, Skulpturer

Monter 20

Barbro Bäckström skulptur

Budhistorik (28 bud)
1664000
15 000
1663997
14 500
1663999
14 500
1663997
13 000
1663994
12 500

Slutpris SEK:
15 000
1 448 EUR, 1 644 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.