Spegel venetiansk stil

289650

SPEGEL, venetiansk stil, 1900-talets början, fasettslipat glas, rik graverad dekor med floralmotiv, 132x72 cm

Skador/ bortfall, spegelglas ned smärre slitage, lös dekorbit

Ändringar/tillägg
Lös dekorbit medföljer, avhämtas vid Utlämningen

Speglar

Rum 10

Spegel venetiansk stil

Budhistorik (21 bud)
1664104
4 400
1664063
4 200
1663980
1664061
3 800
1663980
3 600

Slutpris SEK:
4 400
452 EUR, 515 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.