Soffa och fåtölj 1960-tal

289642

SOFFA, FÅTÖLJ, Asko, Finland, 1960-tal, lösa plymåer klädda i svart läder, underrede i jakaranda, etikettmärkta, soffans längd ca 165 cm

Delvis hårt slitage

Möbler, Soffgrupper, Design

Rum 6

Soffa och fåtölj 1960-tal

Budhistorik (12 bud)
1664250
4 400
1663773
4 200
1664110
1663773
3 400
1658744
3 200

Slutpris SEK:
4 400
425 EUR, 482 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.