Bengt Ellis oljemålning

289636

ELLIS, Bengt (1923-2006): "Vårvinter i skogen", signerad och daterad B Ellis 52, olja på duk, 64x53 cm

Smärre färgbortfall samt tryckskada

Fack 18

Bengt Ellis oljemålning

Budhistorik (8 bud)
1664745
1 300
1664772
1664745
1664771
750
1664745
650

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.