Konrad Simonsson oljemålning

289634

SIMONSSON, Konrad (1843-1911): Insjölandskap med stuga, signerad Konrad Simonsson, olja på duk, 48x78 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Konrad Simonsson oljemålning

Budhistorik (3 bud)

1664599
2 600
1658947
1 600
1653899

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.