Nils Tydén oljemålning

289632

TYDÉN, Nils (1889-1976): Skärgårdsblommor, signerad N Tydén, olja på duk, 46x62 cm

Rum 6

Nils Tydén oljemålning

Budhistorik (13 bud)
1664540
1663858
1663858
1 700
1663675
1 600
1659741

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.