Karl Hjalmar Bergqvist akvarell

289630

BERGQVIST, Karl Hjalmar (1894-1972): "Hötorget 31", signerad K Hj. Bergqvist, akvarell, 26x41 cm

Fack 7

Budhistorik (1 bud)

1658547
2015-01-27 21:10:18

2015-01-31 kl 11:12
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.