Alfred Collin oljemålning

289628

COLLIN, Alfred (1880-1944): Motiv från Island, signerad A Collin, olja på pannå, 37x32 cm

Fack 14

Alfred Collin oljemålning

Budhistorik (11 bud)
1663274
1657667
750
1663272
700
1657667
650
1663270
600

Slutpris SEK:
82 EUR, 94 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.