Soffa sengustaviansk stil

289618

SOFFA, 1900-tal, sengustaviansk stil, bemålad, skuren dekorm stoppad rygg och sits, längd ca 201 cm

Bruksslitage, färgbortfall, en tvärslå med spricka

Rum 7

Soffa sengustaviansk stil

Budhistorik (17 bud)
1664626
2 800
1664625
2 600
1664621
2 400
1664624
1664621

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.