Helge Lindgren oljemålning

289617

LINDGREN, Helge (född 1895): Gårdsmotiv, signerad och otydligt daterad, Helge Lindgren, ???, olja på duk, 64x83 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Helge Lindgren oljemålning

Budhistorik (1 bud)

1663813
2015-01-31 06:54:37

2015-01-31 kl 20:00
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.