Vitrinskåp Åmells

289613

VITRINSKÅP, 1900-tal, Åmells, beslag i mässing, rokokostil, höjd 190, 104x42 cm

Nyckel finns att hämta på utlämningen, bruksslitage

Rum 6

Vitrinskåp Åmells

Budhistorik (15 bud)
1664597
3 600
1664594
3 400
1664592
3 200
1664587
1664590

Slutpris SEK:
3 600
370 EUR, 422 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.