Matskedar silver

289610

MATSKEDAR, 7 st., silver, gammalfransk modell, 1800-tal, vikt ca 290 g

Slitage, delvis med gravyr

Silver

Monter 20

Matskedar silver

Budhistorik (3 bud)

1659386
850
1658197
1653850
500

Slutpris SEK:
850
82 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.